KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278360
nr 1427 8360
LK. Grazi. Signerad, "Roma", pojke. Olja på duk, 39x31cm, yttermått inklusive ram: 56x48cm
Kondition: skadad duk,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:55:10
25/10 18:22:43